Aimer le ciel bleu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
hanspmargu
Posts : 3
Join date : 2022-06-02

Всі інфіковані під час спалаху COVID на конференції CDC були вакциновані, підтверджує агентство Empty Всі інфіковані під час спалаху COVID на конференції CDC були вакциновані, підтверджує агентство

Wed Jun 14, 2023 3:28 pm
Центри з контролю та профілактики захворювань США (CDC) зіткнулися з великим скандалом: близько 1 800 осіб особисто зібралися на щорічну конференцію Служби епідемічної розвідки, організовану Центрами з контролю та профілактики захворювань у квітні цього року, з яких майже всі респонденти - 99% - були вакциновані. 4 відсотки отримали вакцину проти COVID-19, але, на жаль, пізніший тест показав, що майже всі учасники, які повернулися, були повторно інфіковані COVID-19 після конференції, ця інфекція вважається новим випадком надпоширення.Після цієї конференції, оскільки учасники повернулися в усі частини США, COVID-19, безумовно, знову заварить новий виток спалаху в суспільстві. Але погано те, що ми не можемо визначити, чи інфіковані ці опальні експерти раніше відомим штамом, чи весняним штамом 2023 Plus, адже вакцинація майже не проводиться, тож після неї ймовірність зараження людини зростає. Ми продовжимо приділяти увагу цьому американському інциденту з передачею вірусу.
Спалах COVID-19 стався на конференції, яку проводили Центри з контролю та профілактики захворювань США (CDC), незважаючи на те, що більшість учасників були вакциновані.
Близько 1800 співробітників CDC та інших осіб зібралися у квітні в готелі в
епідеміологічних розслідувань та стратегій.
27 квітня, в останній день конференції, кілька людей повідомили організаторів про те, що їхній тест на COVID-19 виявився позитивним. CDC та Департамент охорони здоров'я штату Джорджія спільно працювали над опитуванням учасників, щоб з'ясувати, скільки людей отримали позитивний результат.
"Метою було дізнатися більше про шляхи передачі інфекції та поглибити наше розуміння, оскільки ми переходимо до наступного етапу епіднагляду та реагування на COVID-19", - йдеться у заяві CDC від 26 травня.
Приблизно 80 відсотків учасників заповнили опитування. Серед них 181 особа повідомила про позитивний результат тесту на COVID-19.
Кожна людина, яка повідомила про позитивний результат, була вакцинована, повідомив електронною поштою The Epoch Times представник Центру контролю та профілактики захворювань США.
Майже всі респонденти - 99,4% - отримали принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19. І "невакцинованих взагалі було дуже мало", - сказав речник.
Чиновники не розділили вакцинованих на тих, хто отримав дозу оновленої бівалентної вакцини, і тих, хто її не отримав. Вони також не змогли сказати, скільки людей серед тих, хто отримав позитивний результат, працюють у CDC.
"В опитуванні не ставилося питання про місце роботи, а відповіді були анонімними, тому ми не можемо відповісти на це питання", - сказав представник CDC.
Близько 360 осіб не відповіли на опитування, тому фактичний спалах може бути більшим.
Доктор Ерік Топол, директор Науково-дослідного інституту трансляції Скріппса, написав у Твіттері, що ці цифри роблять конференцію "надпоширеною подією".
Доктор Том Інглсбі, директор Центру медичної безпеки Школи громадського здоров'я Блумберга при Університеті Джона Гопкінса, додав, що спалах показує, що COVID-19 "все ще здатний викликати великі спалахи і інфікувати багатьох".
Представник Департаменту охорони здоров'я Джорджії повідомив The Epoch Times в електронному листі, що багато людей, які відвідали конференцію, не є жителями Джорджії, і що багато хто використовував тести вдома.
За даними ЦКЗ, на конференції не було мандатів на носіння масок або вакцин, хоча багато учасників все одно були в масках.
Бівалентний захист
CDC заявив, що результати опитування "підкреслюють важливість вакцинації для захисту людей від важких захворювань і смерті, пов'язаних з COVID-19", оскільки жоден з тих, хто повідомив про позитивний результат тесту, не звернувся до лікарні.
Дані клінічних випробувань ефективності бівалентних вакцин відсутні, хоча вони були вперше схвалені дев'ять місяців тому. Згідно з даними спостережень, вони мало захищають від інфекції, хоча чиновники стверджують, що вони захищають від важких захворювань. Згідно з дослідженнями, в тому числі не рецензованими публікаціями CDC, цей захист є нетривалим.
Остання публікація, опублікована 26 травня, показала низьку ефективність бівалентних вакцин проти COVID-19 від Pfizer і Moderna, які замінили старі вакцини на початку цього року, щодо запобігання госпіталізації.
Серед дорослих без "задокументованих імунокомпрометуючих станів" захист становив 62% у період від семи до 59 днів, але потім знизився до 47%, а через 120 днів впав до 24%.
Серед дорослих із "задокументованими імунокомпрометуючими станами" ефективність досягла піку лише на рівні 41%, а через 120 днів знизилася до 13%.
Дослідники не надали оцінок ефективності серед усіх дорослих або об'єднаної популяції людей з "задокументованими імунокомпрометуючими станами" та без них. Вони також не надали не скоригованих оцінок ефективності вакцини (ЕВ) або оцінок до внесення поправок на певні змінні.
"Як сира, так і скоригована ефективність повинні бути представлені так, щоб читач бачив великі розбіжності і ставив їх під сумнів", - сказав Девід Вайзман, засновник і президент Synechion, в інтерв'ю The Epoch Times електронною поштою.
Ефективність проти критичних захворювань, що визначаються як госпіталізація в інтенсивну терапію або смерть, досягла піку у 85% серед людей, які вважаються імунокомпетентними, але впала до 33% через 120 днів. Серед людей з ослабленим імунітетом ефективність не перевищувала 53%.
Ефективність не вимірювалася після 180 днів.
Ефективність для дітей в рамках дослідження не вивчалася.
Дослідники CDC проаналізували дані мережі VISION Network, мережі лікарень у Сполучених Штатах. Винятки становили люди віком до 50 років, які отримали чотири або більше щеплень старої вакцини.
Лише 23,5 відсотка імунокомпетентних і 16,4 відсотка людей з ослабленим імунітетом були щеплені, а решта отримали щонайменше дві дози вакцини проти COVID-19.
Близько 8 відсотків дорослих американців все ще невакциновані, згідно з даними CDC, хоча цей відсоток може бути сильно завищеним (pdf).
Дослідники заявили, що дані показали, що двовалентні дози «допомогли забезпечити захист від госпіталізації та критичних захворювань, пов’язаних із COVID-19», додавши, що «ослаблення захисту було доказом у деяких групах».
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum